Home / İGA Haber Oku / İGA Haber Oku Siyaset

İGA Haber Oku Siyaset

İGA Haber Oku Siyaset – Dünyaca ünlü milyarder Elon Musk’un yaptığı bir siyasi paylaşım ortalığı karıştırdı!

Yakın zamanda sosyal medya platformu Twitter’i satın alacağını duyuran Elon Musk, bu sefer siyasi bir yorum ile gündeme geldi. Dünyaca ünlü milyarder, bugüne kadar Demokrat Parti’ye oy verdiğini ancak artık Cumhuriyetçilere oy verme kararı aldığını söyledi.

Dünyaca ünlü milyarder Elon Musk, bu sefer siyasi görüş belirttiği bir paylaşımıyla gündeme geldi. Elon Musk, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Geçmişte demokratlara oy verdim çünkü çoğunlukla iyiliğin partisiydiler. Ama şimdi ayrımcı ve nefret dolu bir parti haline geldiler. Bu yüzden artık onları destekleyemeyeceğim ve cumhuriyetçilere oy vereceğim.” dedi.

Tesla ve SpaceX şirketlerinin kurucusu ve sahibi dünyaca ünlü milyarder paylaşımını “Şimdi, bana yönelik karalama kampanyasının başlamasını izleyin.” sözleri ve bir patlamış mısır emojisi ile bitirdi.

Elon Musk, daha önce yaptığı paylaşımlarda iki partiye de eşit uzaklıkta olduğunu iddia etmiş, sosyal medya platformu Twitter’i 44 milyar dolar karşılığında satın almasının “sağcı bir el koyma” olmadığını savunmuştu.

Ancak Elon Musk, yakın zamanda katıldığı bir podcast’ta Demokrat Parti’nin sendika ve toplu davalara bakan avukatlar tarafından kontrol edildiğini öne süren bazı açıklamalarda bulunmuştu. Ayrıca sosyal paylaşım sitesi Twitter’i satın alması durumunda eski Amerikan Başkanı Donald Trump’un 6 Ocak kongre baskını sonrası kapatılan hesabını yeniden açma sözü verdi.

About iga

Check Also

İngiltere Başbakanı Siyonist Olduğunu Söyledi

İGA Haber Oku – İngiltere Başbakanı Liz Truss, İsrail’in büyük bir destekçisi olduğunu ve aynı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.