Home / İGA Haber Oku / İGA Haber Oku Magazin

İGA Haber Oku Magazin

İGA Haber Oku Magazin – 2 Dakikalığına Muayene Olduğu Özel Hastaneye 1300 TL Ödeyen Mehmet Ali Erbil İsyan Etti!

Sırtında çıkan yağ bezesini muayene ettirmek için İstanbul’daki bir özel hastaneye giden ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil, 2 dakikalık muayene için 1.300 TL ücret ödedi. Telefon ile bağlandığı canlı yayında verdiği paraya isyan eden ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil, “Allah kimseyi özel hastaneye düşürmesin, resmen hırsızlık!” diyerek isyan etti.

Evinde düşerek rahatsızlanan ve kaçış sendromu hastalığı nedeni ile uzun bir süre tedavi gören ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil, sağlık problemleri ile mücadele ediyor. Geçtiğimiz günlerde de usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın ölüm haberini alan Mehmet Ali Erbil, usta sanatçının vefat ettiği hastaneye giderek ailesine taziyede bulundu. Hastaneye gittiğinde sırtında çıkan yağ bezesini de muayene ettiren ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, ödediği muayene ücretine isyan etti.

MUAYENE İÇİN 1300 TL ÜCRET ÖDEDİ

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin programına telefon ile bağlanan ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil, şunları söyledi: “Dün Cüneyt Arkın’ın ailesine taziyeye gittim. Hastaneye gitmişken de sırtımdaki yağ bezesine benzeyen sivilceyi gösterdim. 2 dakika muayene oldum ve enfeksiyon kaptığını söyledi. Sonra sekreter ödemenin 1300 TL olduğunu söyledi. Allah kimseyi hastaneye düşürmesin. Kız kardeşim profesör ve randevuları dolu. Kardeşim durumu iyi olmayan köyden gelen hastalarının verdiği bir tavuk karşılığında 20 bin TL’lik ameliyatı yapıyor. Bunlar da 1300 TL’yi alarak sanki zengin olacaklar.”

“DEVLET HASTANESİNE GİTSEYDİM BUNLAR OLMAZDI, ÖZEL HASTANELER HIRSIZ”

“Hastanede konuştuğum kadının annesinin bacağı kırılmış. Kırılan bacağı alçıya almışlar ve 120 bin TL istemişler. Sağlık Bakanımız dünyada olmayacak reformlar yaptı. Allah beni devlet hastanesine düşürseydi bunların hiçbiri başıma gelmezdi. Özel hastaneler hırsız. Asgari ücret 4 bin TL, özele giderek bir sivilcesini gösterse maaşının 4’te 1’i gitti. Biz hastanede sesimizi çıkarmadan parayı ödedik.”

About iga

Check Also

İngiltere Başbakanı Siyonist Olduğunu Söyledi

İGA Haber Oku – İngiltere Başbakanı Liz Truss, İsrail’in büyük bir destekçisi olduğunu ve aynı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.