Home / İGA Haber Oku / İGA Haber Oku Eğitim

İGA Haber Oku Eğitim

İGA Haber Oku Eğitim – Almanca eğitim platformu Minticity’den İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji’ne ödül! İşte detaylar…

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, dünyanın en gelişmiş online Almanca eğitim platformu olan Minticity’nin, bu platformu kullanan 500 özel okul içinde değerlendirme yaptığı “Minticity Teenage” kategorisinde büyük bir başarı yakaladı. İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, 500 okul içinden “En Etkin ve Çok Yönlü Kullanan Okul” ödülünü almaya hak kazandı.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, Almanca eğitim sektöründeki en prestijli ve en büyük ödül töreni olan Minticity ödül törenlerinde 2 farklı ödül aldı.

ALMANCAYI YARIŞARAK ÖĞRENİYORLAR

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, her sene binlerce öğrenci ve öğretmenin katılımı ile gerçekleşen, dünya çapında 500 özel okulun katıldığı geleneksel Almanca olimpiyatları Mint-o-lympics’te 2 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalyanın sahibi oldu.
Minticity Almanca eğitim platformu tarafından düzenlenen, Almancayı yarışarak öğretmeyi kendine amaç edinen Mint-o-lympics isimli Almanca olimpiyatları tamamlandı. 2 hafta süren Minticity Almanca Olimpiyatları, “Türkiye’deki okulların Almanca dil eğitimi adına yarışabilecekleri tek geleneksel yarışma” olma özelliğini elinde bulunduruyor.

Mint-o-lympics olimpiyatlarında ortaokul, lise öğrencileri ve öğretmenlerin katılım gösterdiği toplamda 3 ayrı kategori bulunuyor. İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, olimpiyatlarda 3 kategoride de yarışarak birçok derece ve başarının sahibi oldu. İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Büyükçekmece Kampüsü öğrencisi olan Öykü Taçkın, lise öğrencilerinin katılım gösterdiği “Minticity Teenage” kategorisinde altın madalyanın sahibi oldu. Öğrencilerden Duru Özer, Yelda Aydın, Ece Sevim ve Ilgım Varol ise lise öğrencilerinin katılım gösterdiği “Minticity Teenage” kategorisinde ilk 10’a girdi.

ÖĞRETMENLER KATEGORİSİNDE İLK 3 SIRA DOĞA KOLEJİNDE

Öğretmenler kategorisinde ilk 3 sırada İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğretmenleri var. Öğretmenlerin katılım gösterdiği “Minticity Lehrer” kategorisinde ilk 10’a giren öğretmenlerin isimleri şu şekilde; Nuray Coşkun Aslan, Burcu Yalçın ikinci, Murat Balcı, Şükrü Kapusuz, Gün Demiralay, Burcu Dinç, Yasemin Erbi, Özge Karaca.

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, öğrencilerin Almanca yeterliliklerini geliştirmek için tüm dil öğrenme tekniklerini kullandıklarını ve bu kaliteli eğitim sayesinde başarıyı yakaladıklarını ifade etti. Ayrıca derece alan öğrenci ve öğretmenleri de tebrik etti.

About iga

Check Also

İngiltere Başbakanı Siyonist Olduğunu Söyledi

İGA Haber Oku – İngiltere Başbakanı Liz Truss, İsrail’in büyük bir destekçisi olduğunu ve aynı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.