Home / İGA Haber Oku / İGA Haber Oku Yaşam

İGA Haber Oku Yaşam

İGA Haber Oku Yaşam – İstanbul’un Beylikdüzü ilçesi Yakuplu Mahallesi’nde taciz şüphelilerini tuzak kurup dövdüler!

İstanbul Beylikdüzü’nde minibüste başlayan taciz tartışması, minibüsten indikten sonra da devam etti. Kadınlara karşı argo kelime kullandıkları öne sürülen 2 kişi, ertesi gün aynı yerde kadının yakınları tarafından tekme tokat dövüldü. O anlar, saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 28 Temmuz 2022 Perşembe günü saat 19.00 sıralarında Yakuplu Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre minibüsteki 2 erkek yolcu, aynı minibüsteki bir kadına taciz girişiminde bulundu. Bunu fark eden kadın da kendisini taciz etmeye çalışanlar ile tartışmaya başladı. Bu esnada minibüsteki yolculardan başka bir kadın da taciz girişiminde bulunanlara karşı geldi. Minibüs durakta durunca 2 taciz şüphelisi ve onlara karşı gelen kadın, minibüsten indi. Taciz şüphelileri, o kadını bir süre takip ettikten sonra arkasından argo kelimeler sarf edip olay yerinden uzaklaştı.

KAMERALARDAN TESPİT EDİLDİLER

Minibüste tacize uğrayan kişiyi savunan kadının, yaşadığı durumu eşine haber vermesinin ardından olay yerine gelen eşi ve kardeşi Gökhan Baş, çevredeki kamera kayıtlarından taciz şüphelilerini tespit etti. Şüphelilerin her gün aynı durakta indiğini öğrenen kardeşler, ertesi gün aynı saatlerde durak çevresinde şüphelileri beklemeye başladı. Saat 19.30 sıralarında minibüsten inen 2 taciz şüphelisini durduran Gökhan Baş ve kardeşi, bir süre konuştuktan sonra tekme ve yumruklarla taciz şüphelilerine saldırmaya başladı. Şüphelilerden biri hemen yanındaki telefon satan işyerine girdi ancak onu takip eden Gökhan Baş, işyerinin içinde dövmeye devam etti. Yaşanan arbede sırasında olay yerinden geçen polis ekipleri, tarafları ayırarak polis merkezine götürdü. Kavga anları da güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay anını anlatan Gökhan Baş, Minibüsün içerisinde bir kadının taciz edilmesinin üzerine yengesinin tacizcilerle tartışmaya girdiğini, daha sonra tacizcilerden birinin yengesine bazı argo kelimeler sarf ettiğini, tacizcilerin bunlarla da kalmayıp durakta kendisini uyaran çocuklara da sataştıklarını, olayın üzerine ağabeyi ile birlikte tacizcileri inecekleri yerde bekleyip dövdüklerini anlattı.

Polis merkezinde ifadeleri alınan Gökhan Baş ve ağabeyi serbest bırakılırken, 2 taciz şüphelisi de mahkemeye sevk edildi.

About iga

Check Also

İngiltere Başbakanı Siyonist Olduğunu Söyledi

İGA Haber Oku – İngiltere Başbakanı Liz Truss, İsrail’in büyük bir destekçisi olduğunu ve aynı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.