Home / İGA Haber Oku / İGA Haber Oku Astroloji

İGA Haber Oku Astroloji

İGA Haber Oku Astroloji – 12 Ağustos Kova Dolunayı: Fırtınalar koparsa kopsun! Detaylar yazının devamında sizleri bekliyor…

12 Ağustos 2022 Cuma günü saat 04.35’te yaşanan Kova burcundaki Dolunay, Satürn kavuşumlu Uranüs karesiyle kısıtlayıcı, biraz da depresif etkilerle 2 ileri 1 geri gidiyormuşuz izlenimi verebilir. Geçtiğimiz Aslan Yeniayı gibi bu Dolunay da tutulma etkisinde olduğu gibi yoğun ve yüzleştirici. Yetersizlik duygusu, hayatı sorgulamak, kendimizi başkalarıyla mukayese etmek gibi etkiler önümüzdeki 15 gün yoğun olarak hissedilebilir.

Esnek olmakta güçlük çekebiliriz. Şaşırtıcı hadiselerle karşılaşabiliriz. Bir tarafı mutlu olmak, eğlenmek isterken; diğer tarafı sorumluluklar, mecburi yükler altında ezilmek gibi düşünebilirsiniz. Bazılarının emeklerinin karşılığını aldığı, bazıları için ciddi bir sınav, bazıları içinse sabrın sonunda selamete ereceği bir zaman.

Satürn, karmanın tokadıyla hak yemiş olan kişileri adalet imtihanlarına tabi tutarken, iyi yönüyle bir süredir çalıştığınız, didindiğiniz bazı olayların Uranüs etkisiyle yıldırım gibi çözüldüğüne şahit olabilirsiniz. Kova burcu, vizyonerliğin temsilcisidir. Gelecekte kimlerle yola devam etmek, kimleri arkada bırakmak gerektiğinin sorgulanma ihtimali var.

Uranüs beklenmedik gelişmeleri ortaya çıkartmak için adeta tetikte bekliyor gibi. Birlikteliklerde ve evliliklerde beklenmedik ayrılıklar, tartışmaların alevlenmesi, bir sonuca varamamanın neticesinde ani bitişlerle karşılaşabiliriz. Bastırılmış duygular öfkeyle vurabilir ve bu da birtakım hayıflanmalara neden olabilir. Önemli kırılmalara karşı hazırlıklı olmalıyız.

Radikal kararlar alabilir, bütün cesaretimizi ortaya koyabiliriz. Sadece duygusal birlikteliklerde değil, ortaklıklarda da bazı yol ayrımları, anlaşmaların, kontratların bitişi, hukuksal başvuruların, beklenilen davaların neticelenmesi, otorite figürleriyle anlaşmazlıklar, restleşmeler yaşanması mümkün..

Temmuz ve ağustos ayları, daha önce de sık olarak dile getirildiği gibi pek müdahalede bulunamadığımız kadersel yön değişimini karşımıza getiriyor. Çürümüş olan, derinlerde mutlu etmeyen konuların gün yüzüne çıkması ve tamamlanması olarak bakabiliriz. Eski alışkanlıklar, mecburiyetler, diğer yanda yeniliğe doğru cesaretle atılması gereken adımlar arasında arafta kalmış gibi hissedebiliriz. Bu noktada mazideki konuların temizlenmesi, yarım kalan konuların ele alınması gerekiyor. Yüzümüz geleceğe çevirmenin bir yolunu bulmalıyız.

Mars-Uranüs kavuşumu özgürlük nidalarında yükseliş sağlarken, hayatımıza dair bazı sorulara cevap arayabiliriz. Kuzey ay düğümü, Mars, Uranüs kavuşumu bildiğimiz, ezberlediğimiz bilgiye müdahalede bulunma niyetinde. Uyandırıyor ve sınırları tamamen kaldırıyor.

Bu özgürleştirici etkiden faydalanmak istiyorsak kendimizi hırpalamadan prensipli davranmak, duygudan çok mantığın sesini dinlemek, akıllı adımlar atmak, sorumluluğu bilmek fayda sağlayabilir. Dirence maruz kalmadan yeniliğe kucak açmalıyız.

About iga

Check Also

İngiltere Başbakanı Siyonist Olduğunu Söyledi

İGA Haber Oku – İngiltere Başbakanı Liz Truss, İsrail’in büyük bir destekçisi olduğunu ve aynı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.