Home / İGA Haber Oku / Öldü Sanılan Çocuk Cenazede Uyandı

Öldü Sanılan Çocuk Cenazede Uyandı

İGA Haber Oku – Öldü zannedilen küçük çocuk, cenaze töreni sırasında uyandı! Detaylar haberin devamında…

Meksika’da öldü zannedilen küçük bir kızın cenazesine katılanlar hayatının şokunu yaşadı. Küçük kızın nabzının attığını fark eden ailesi, kızı hemen tabuttan çıkarıp hastaneye götürdü.

Akıllara durgunluk veren olay Meksika’nın Villa de Ramos kentinde gerçekleşti. 3 yaşındaki Camila Roxana Martinez Mendoza, mide ağrısı, kusma ve yüksek ateş şikayetlerinden ötürü ailesi tarafından hastaneye götürüldü. Hastanede, doktorlar ilk müdahaleyi yapsa da ailesine kızlarını daha kapsamlı bir hastaneye götürmelerini tavsiye etti.

Bunun üzerine annesi, küçük kızı başka bir hastaneye götürmek için yola koyuldu. Gittikleri hastanede doktor, 3 yaşındaki Camila’ya ağrı kesici ve ateş düşürücü verip hastaneden taburcu etti. Annesine, kızına bol bol su içirmesini, meyve yedirmesini tavsiye etti.

Küçük kız, ilaçlara rağmen kusmaya devam etti. Ailesi daha da telaşlanırken bu kez acil servisin yolunu tuttu. Annesi; kıza oksijen vermelerinin uzun sürdüğünü ifade etti. Hemşirelerin, kızının damarını bulmakta güçlük çektiğini belirtti.

10 dakikanın sonunda hemşire, damara ulaşmayı başardı ancak anneye, huzur içinde yatmasına izin vermesi gerektiğini söyleyip kızı zorla alıp götürdüler.

Annenin, kızından ayrı ve kilitli bir odada alıkoyulduğu ortaya çıkarken, kilitli odadan kaçan anne, kızını görmek istedi ama bir türlü başaramadı. Saatler sonra ise kendisine kızının su kaybı nedeniyle öldüğü açıklandı.

Büyük bir üzüntü içinde olan aile, ertesi gün cenaze töreni için bir araya geldiğinde hayatlarının şokunu yaşadı. Anne Mendoza, küçük kızının tabutunun penceresinin buğulandığını ve kızın nefes aldığını fark etti. Şok içerisinde durumu yakınlarına aktarırken, ona halüsinasyon gördüğü söylendi. Çaresiz anne, onları dinledi ve tabutu açmaktan vazgeçti.

Camila’nın babaannesi, küçük kızın gözlerini kıpırdattığını söylediğinde her şey değişti. Bir anda cenaze töreni karıştı ve hemen tabutu açan aile, küçük kızlarının nabzının attığını fark etti. Ambulansın çağırılmasıyla ölmediği anlaşılan küçük kız çocuğu, acil bir şekilde yine Salinas de Hidalgo hastanesine götürüldü.

 

About iga

Check Also

İngiltere Başbakanı Siyonist Olduğunu Söyledi

İGA Haber Oku – İngiltere Başbakanı Liz Truss, İsrail’in büyük bir destekçisi olduğunu ve aynı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.