Home / İGA Haber Oku / Ahmet Tatlısesten Babasına Yanıt

Ahmet Tatlısesten Babasına Yanıt

İGA Haber Oku – Ahmet Tatlıses’ten babasına yanıt! Babası, numara yaptığını söylemişti! Detaylar, haberin devamında…

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses’in geçirdiği trafik kazasının ardından olay yerine ilk koşan küs ve davalık olduğu oğlu Ahmet Tatlıses olmuştu. Ünlü şarkıcı ise oğlu hakkında numara yaptığı iddiasında bulunmuştu. Bu sözlere cevap veren Ahmet Tatlıses ise şu ifadeler yer verdi: “Artistliğin ne olduğunu bilmem, malum benim mesleğim değil… Yılların vermiş olduğu yaşanmışlıkla yüreğim nasır tuttu zaten çünkü artık biliyorum ayarsız terazide yürek tartılmaz!”

Türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da geçirdiği kazada ölümden döndü. Ünlü türkücünün araçta sıkıştığı trafik kazasında 2 ayağı birden kırıldı. Babasıyla küs ve aynı zamanda davalık olan Ahmet Tatlıses, kazayı duyunca küslüğü unutup hemen olay yerine koştu.

NUMARASINI YAPTI GİTTİ

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, geçirdiği trafik kazasının ardından olay yerine koşan oğlu Ahmet Tatlıses’in numara yaptığını ifade etti ve Gece neredeydi? Programa neden gelmedi, dedi.

ARTİSTLİK BENİM MESLEĞİM DEĞİL

Babasının sözlerinin ardından Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapan Ahmet Tatlıses ise: Son yaşanılan süreçte yine şaşkınlıkla takip ettiğim, okuduğum; ısrarla yapılan açıklamalar gündemden düşmüyor. Artistliğin ne olduğunu bilmem, malum benim mesleğim değil… Yılların vermiş olduğu yaşanmışlıkla yüreğim nasır tuttu zaten çünkü artık biliyorum ayarsız terazide yürek tartılmaz… Vermiş olduğunuz destek ve yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz yorumlarınız ve mesajlarınız için teşekkür ederim. Saygılarımla, şeklinde bir paylaşım yayınladı.

 

About iga

Check Also

İngiltere Başbakanı Siyonist Olduğunu Söyledi

İGA Haber Oku – İngiltere Başbakanı Liz Truss, İsrail’in büyük bir destekçisi olduğunu ve aynı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.