Home / İGA Haber Oku / Bahar Öğretmen Duymasın

Bahar Öğretmen Duymasın

İGA Haber Oku – Hayat Bilgisi dizisinin Kopil’i idi; öyle bir şey yaptı ki yer yerinden oynadı! Bahar öğretmen bunu duymasın, çok kızar!

Ekranların sempatik isimlerinden biri olan ünlü oyuncu Serhan Aslan, sevgilisi Nazlı Ceren Köksal ile dünya evine girdi. Gözlerden epey uzak bir yerde nikahlarını gerçekleştiren Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal çiftinden ilk nikah kareleri de geldi.

HAYAT BİLGİSİ DİZİSİ İLE TANINMIŞTI

Televizyon ekranlarında 2000’li yıllardan bu yana varlığını sürdüren ünlü oyuncu Serhan Aslan, ilk rolünü Sokak Çocukları isimli dizide almıştı. Daha sonrasında Bizim Otel, Dünya Varmış, 2 Oda 1 Sinan gibi yapımlarda yer alan Serhan Aslan, hafızalara ise Hayat Bilgisi dizisinin “Kopil Ali” karakteriyle kazınmıştı. Aynı şekilde Cennet Mahallesi dizisindeki “Gudik Hasan” karakteriyle de sevilen Serhan Aslan’ı hafızalara kazıyan bir başka yapım ise Yahşi Cazibe isimli dizinin “Erdoğan” karakteri olmuştu.

SON RÖPORTAJDA YENİ PROJENİN MÜJDESİNİ VERMİŞTİ

Bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Serhan Aslan, en son 2017 yılında İki Yalancı isimli dizinin “Naci” karakteri ile ekrana çıkmıştı. Şimdilerde yeni bir film hazırlığı içerisinde olduğu öğrenilen Serhan Aslan, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, yeni projesini; Özge Borak’ın da kadrosunda olduğu bir sinema filmi yapıyoruz. Film, dijital platformda yayınlanacak, diyerek duyurmuştu.

SERHAN ARSLAN, NAZLI CEREN KÖKSAL İLE EVLENDİ

Show TV ekranlarında yayınlanan Hayat Bilgisi dizisinin Kopil Ali karakteriyle ünlenen oyuncu Serhan Aslan, dün modacı sevgilisi Nazlı Ceren Köksal ile evlendi. Uzun bir süredir aşk yaşayan Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal çifti, gözlerden uzak bir şekilde Atina’da evlendi. Oldukça sade bir nikah töreni ile evlenen Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal çiftinden ilk fotoğraf, ünlü modacıdan geldi. Eşi Serhan Aslan ile nikah karelerini paylaşan Nazlı Ceren Köksal, yapmış olduğu paylaşımın altında; “Hayatımızın en gürültülü ‘eveti'” notunu düşerek Serhan Aslan ile evlendiklerini duyurdu.

About iga

Check Also

İngiltere Başbakanı Siyonist Olduğunu Söyledi

İGA Haber Oku – İngiltere Başbakanı Liz Truss, İsrail’in büyük bir destekçisi olduğunu ve aynı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.