Home / İGA Haber Oku / Rambo Okan Milyoner Olabilir

Rambo Okan Milyoner Olabilir

İGA Haber Oku – Fenerbahçe amigosu Rambo Okan lakaplı Okan Güler, davayı kazandığı takdirde ev alacağını söyledi!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne asılan Trabzonspor bayrağını kestikten sonra sosyal medya üzerinden hakaretlere maruz kalan Rambo Okan, avukatı aracılığıyla yaklaşık 3 bin dosyayı savcılığa sundu. Rambo Okan’ın açtığı tazminat davalarından 10 milyon lira kazanma ihtimalinin olduğu söyleniyor.

Fenerbahçe amigosu Rambo Okan lakaplı Okan Güler, Trabzonspor şampiyon olunca köprüye asılan bayrağı kesip, tepki toplamıştı. O olayın üzerinden aylar geçti ama sosyal medyadaki küfür yağmuru bitmek bilmedi.

Rambo Okan, kendisine sosyal medya üzerinden yapılan hakaret ve küfürlerin karşısında gerekli davaları açtığını belirterek Hakaretlerden artık bıktım, usandım. Küfür etmeyin, artık yeter, kafamda yara oluştu. Benim bir Allah’ım, bir Fenerim var, şeklinde konuştu.

Açtığı davalardan 10 milyon lira tazminat kazanma ihtimali bulunan Rambo Okan, Ben parasında pulunda değilim, küfür edilmesin, benim rahmetli babam da Trabzonludur. Köprüdeki bayrağı kesmeyecektim, Bağdat Caddesi’nde bizim bayrağımızı kestiler, arabaları taşladılar, o nedenle yaptım, dedi.

Savcılığa yaklaşık 3 bin dosya sunan Rambo Okan lakaplı Okan Güler, tazminat zengini olduğu takdirde yapacağı işleri, Amacım para kazanmak falan değil… Annelere, babalara küfür edilir mi? Avukatım tespit sağladı. Davaları kazanırsam ev alacağım kendime. Ablamın durumu kötü, ona da yardımda bulunacağım, şeklinde anlattı.

 

About iga

Check Also

Amerikada Ian Kasırgası Kabusu

İGA Haber Oku – Amerika’da Ian Kasırgası kabusu: Binlerce kişi bu kasırgadan kaçıyor! Detaylar haberin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.